Ніколи не буває пізно почати те, про що мрієш

Ніколи не буває пізно

Є люди, які уникають практично будь-яких змін в житті, з відмашкою “мені вже пізно”.  Пізно міняти професію, пізно вчитися новому, пізно розлучатися і шукати собі адекватну пару, пізно починати бізнес і т. д.

Проблема в тому, що більшості таких людей, зазвичай, всього 30-40 років. А якщо навмисне не постаратися над тим, щоб самовипилятися з цієї планети чи випадково вийти у вікно, з теперішнім рівнем медицини можна без проблем дожити до років так 70-80.

Тому якщо вам здається, що в своїх 40, з роботою і трьома дітьми, вступати в універ, щоб освоїти спеціальність, про яку ви завжди мріяли, занадто пізно, бо через 5 років вам буде вже 50, запам’ятай одну просту річ:

Через 5 років вам все одно буде 50. Зробите ви те, що хочете, чи ні.

Боязнь витратити даремно час і нічого не отримати взамін – це не більше ніж ілюзія. Бо що б ви не спробували зробити, у вас буде цілих два варіанти – досягти цілі, або не добитися нічого. Якщо ви відмовляєтеся пробувати в принципі, то з доступних варіантів залишається лише один.

На практиці, справжнє задоволення від життя ми отримуємо тільки тоді, займаємося чимось осмисленим, пробуємо нове, кудись рухаємося і чогось прагнемо. Час все одно буде вести свою течію у тільки йому одному відомому напрямі. 

Але у кожного з нас є вибір – гойдатися на хвилях як покинута барка, чи нарешті підняти вітрила і взяти управління кораблем у свої руки. 

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар