Електронні бібліотеки з безплатними книгами

Кращі онлайн-бібліотеки, де можна завантажити книги безкоштовно

Книги, звичайно, безцінні, але деякі можна брати безкоштовно і абсолютно легально, якщо завантажувати їх в електронному вигляді. Завантажити книги безкоштовно і не стати піратом – це реально, якщо використовувати певні сайти. Тим більше, що далеко не всім покупка паперових книг буде по кишені.

Ця добірка онлайн-бібліотек де можна безкоштовно скачати електронні книги, допоможе вам знайти нові знання і враження. Вона стане в нагоді всім, хто любить скоротати час за цікавим читанням.

Librarius

Український проект, який запустився недавно (квітень 2021), але вже зараз виглядає крутим і перспективним стартапом. Новинки та бестселери, світова класика та дитячі книги, мотиваційна література, популярний нон-фікш – все це доступно в мобільному додатку за підпискою. 

Також розробники дають можливість отримати доступ до великої кількості літературних творів, що знаходяться в суспільному надбанні та не охороняються законом про авторське право і, відповідно, є абсолютно безкоштовними.

librarius.pro →

Project Gutenberg

На цьому сайті зібрано понад 60 000 книг англійською та іншими іноземними мовами. Превалюють, звичайно, англомовні версії, але також є книги на французькою, італійською, португальською та німецькою.

У бібліотеці великий вибір категорій – від белетристики до освітньої літератури. Книги доступні для скачування в різних форматах. Відмінне місце для тих, хто хоче вивчати наприклад англійську мову через читання літератури в оригіналі.

gutenberg.org →

MyBook

Сервіс, який дає доступ до величезної колекції книг по моделі підписки (оплата щомісячного доступу). Можна як завантажити електронні книжки у різних форматах, так і аудіокнижки, хто любить більше слухати або має небагато вільного часу.

Сервіс, перш за все, розрахований на продаж підписки, однак і в безкоштовному доступі представлено близько 50 000 електронних книг, де можна знайти зарубіжну літературу, довідники і, звичайно ж, класичні твори. 

mybook.ru →

Bookmate

Букмейт – сервіс для читання електронних книг за підпискою для всіх, у кого є смартфон. Його творці вважають своєю місією допомагати мільйонам людей читати більше, відкривати нові книги і знаходити друзів за інтересами.

Користувачі активно діляться рецензіями і складають тематичні книжкові полиці, на яких можна знайти щось цікаве. Безкоштовний фонд включає кілька десятків тисяч книг, в тому числі велику кількість класики, необхідної для шкільної програми.

bookmate.com →

УкрЛіб

УкрЛіб — скорочення від Ukrainian Library (українська бібліотека). Метою створення цього сайту його засновники називають можливість зробити українську літературу доступною для всіх, хто бажає її читати.

Тут ви знайдете твори як українських класиків, так і сучасних авторів. Колекція україномовних книжок, які можна знайти у цій бібліотеці, дійсно величезна. А скачати книги можна у всіх основних найбільш популярних форматах на вибір.

ukrlib.com.ua →

Я зібрав для вас цей список інтернет-бібліотек, де книги доступні для завантаження абсолютно безкоштовно, – збережіть статтю в закладки і поділіться з друзями!

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар