Правила републікації

Всі тексти на сайті є об’єктом авторського права, відповідно, будь-який передрук, копіювання чи інші способи повного чи часткового відтворення їх на інших ресурсах або платформах, можливе лише за умови дотримання певних правил.

1. Використання контенту дозволяється у обсязі не більше 30% від загального обсягу оригінального матеріалу. Републікація будь-яких матеріалів з сайту у повному обсязі дозволяється лише за умови попереднього узгодження з власником ресурсу і наявності відповідного дозволу.

2. Обов’язковою вимогою є наявність активного і відкритого для індексації пошуковими системами гіперпосилання на сторінку даного сайту, з якого було взято відповідний фрагмент контенту, з вказанням його як джерела матеріалу.

3. Передрук текстів з даного сайту у друкованих виданнях, дозволяється лише за умови попереднього погодження зі мною, як з адміністратором ресурсу.

У випадку порушення вище наведених правил, я, як адміністратор сайту і власник усіх авторських прав, залишаю за собою право захищати свої права та інтереси шляхом подачі скарг до адміністрації відповідних платформ, а також інших інстанцій.

Способів ефективного вирішення даної проблеми є більші ніж достатньо.
Тому давайте будемо поважати одне одного.