Магія спонтанних вчинків

Сила спонтанності

Найцікавіші ідеї приходять неочікувано. Найкращі знайомства відбуваються випадково. Найбільш захоплюючі історії ніхто не планує в календарі.

Справжність проявляється тоді, коли робиш не те, що треба, а те, чого справді хочеться. І в основі цього часто лежать спонтанні рішення – ті, які зароджуються в нас нізвідки і зникають в нікуди. Але залишають після себе приємний післясмак.

Дозволити собі більше спонтанності, навчитися частіше говорити “так” мимовільним бажанням – це хороший спосіб додати яскравих фарб в свою особисту реальність. Заново відчути смак до життя. Легше реагувати на будь-які зміни. Розпалити вогонь в стосунках і наповнити їх новим смислом. Перезавантажити себе самого.

Поспостерігайте колись за дітьми в дворі: це щирі, енергійні і радісні істоти, які знаходяться в процесі постійного самовираження. Вони точно знають, чого хочуть саме в цей момент, але навряд чи могли б озвучити це хвилину тому. І їх це абсолютно не напрягає.

Дехто з дорослих саме через це дітей і не любить. Бо занадто вже різко ця дитяча свобода контрастує з їхньою власною обмеженістю.

А ще прикольніше, коли зі своїми спонтанними ідеями, раптово втручаєшся в життя інших людей, і вам разом від цього приємно в квадраті. Спонтанний дзвінок до друга з яким давно не бачився, прогулянка по місту вночі, замість того, щоб їхати додому, купівля квитків на концерт, про який лише пять хвилин як дізнався, чи просто візит з пляшкою вина в гості до того, хто не проти з тобою її продегустувати.

Найбільша перевага спонтанності як джерела енергії в тому, що вона виникає не під впливом якихось зовнішніх факторів, а йде зсередини. Це можливість залишатися собою справжнім, незалежно від місця, людей і обставин. Вічний двигун замість пальчикової батарейки.

А навколо – цілий світ. Який можна відкривати для себе, без жодних планів і графіків.

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар