Кінець літа - що встигнути зробити (список)

10 речей, які треба встигнути зробити до кінця літа

Ну от. До початку осені залишилося вже зовсім мало часу, так що пора використати останні дні літа по повній. Щоб коли почне холодати, можна було зігріватися не лише пледом і чаєм, а й теплими спогадами і яскравими враженнями. 

Ось вам парочка ідей, що варто встигнути зробити в серпні, поки він ще у нас в календарі. І використовувати при цьому треба кожен доступний  день, а не лише вихідні.

Поїсти свіжих фруктів і ягід

Можу запевнити – ви не встигнете оглянутися, як все це смачне і кольорове розмаїття зникне з прилавків на цілий добрий рік. І так, краще витратити трохи часу і пройтися до найближчого ринку, чи місця стихійних продажів, де зазвичай можна купити все куди смачніше, ніж у супермаркетах.

Покупатися у воді

В озері, ставку чи річці, це вже неважливо. Такий собі магічний ритуал прощання з літом. Або як мінімум просто погрітися на березі під сонячним промінням, чи почитати якусь цікаву книжку на лежаку. 

Повечеряти на літній терасі

В деяких ресторанах вони ще добрих два місяці будуть відкриті, але саме зараз ще можна з комфортом посидіти ввечері з бокалом вина, будучи при цьому в одній футболці.

Влаштувати фотосесію в “золотий час”

Терміном “золотий час” в фотографії називають час перед заходом сонця. Світло тоді красиве і м’яке, а фотографії виглядають по особливому гарно. Через декілька тижнів сутінки будуть наставати значно швидше, і якщо працюєш на роботі, то встигнути зробити фото буде проблематично.

Точний час, коли в місцевості де ви живете заходить сонце, можна дізнатися на сайтах погоди, або якщо просто ввести відповідний запит в Google. 

Прогулятися містом на світанку

Якщо вечір восени настає швидше, то схід сонця, навпаки, посувається в часі. І поки зранку ще не дуже холодно, можна прогулятися зранку і побачити як виглядає той же Львів без натовпів туристів і закоркованих до горизонту вулиць.

Особливо гарно в парках, або там, де є можливість глянути на місто з висоти.

Перепробувати всі смаки морозива

Навіть невеличкий супермаркет поблизу, може в цьому плані приємно здивувати. А от восени це вже буде зовсім не те. 

Сходити на якусь подію open-air

Фестиваль, музичний виступ, музей-інсталяція, майстер-клас. Варіантів насправді можна знайти багато. І коли все це не обмежено чотирма стінами, навіть звичні речі відчуваються по іншому.

Провести ніч на даху

Можна свого будинку, якщо є ключі, а можна і на чужий пробратися. З романтичною вечерею, звичайно ж, а не просто піти поспати 🙂

Прогулятися під дощем

Можна з парасолею, а можна і без неї, перестрибуючи калюжі чи приземляючись прямо посеред них, щоб знову зловити те відчуття свободи, як колись у дитинстві. Одяг достатньо потім просто закинути в пралку, а от можливість скористатися цією машиною часу – воно того варте. 

Сходити у міні-похід

Навіть ліс на околицях містах для цього цілком підійде. А замість звичного шашлику, взяти з собою казанок і приготувати повноцінну вечерю, доповнивши її чаєм з лісовим різнотравям і ягодами.

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар