Йти до своїх мрій

А що тобі для цього треба?

В коментарях до цього поста, багато з вас писав, що хотів би подорожувати, займатися якимись улюбленими для себе речами, благодійністю, проводити більше часу з сім’єю, реалізувати себе в творчому чи професійному плані і т. д.

Що цікаво, більшість цих речей абсолютно досяжні для кожного. Просто наша психіка влаштована так, що фокусується саме на перешкодах, бо це дозволяє вберегти нас від можливих ризиків. Тому, після того як ви перерахуєте, чого ви хочете, то неодмінно перейдете до списку причин, чому ви цього не можете і чому у вас нічого не вийде.

Хоча, все, що потрібно для того, щоб наблизити свої бажання до реальності – це змінити вектор мислення. І замість того, щоб думати над тим, що вам заважає, подумати над тим, що вам потрібно зробити, щоб бажане стало реальністю.

Ну і заодно розібратися в тому, чи дійсно саме цього ви хочете.

Мрієш більше подорожувати і жити в горах? Ок, для цього не потрібно бути мультимільйонером. Достатньо знайти більш-менш оплачувати роботу у віддаленому форматі. Хочеться більше часу проводити з сімєю? Ок, додаємо до критерії пошуку відносно гнучний графік і вперед.

Ти безробітний студент чи працюєш на півставки десь на держслужбі? Ок, шукаємо відповідь на питання, які навики потрібно освоїти і що потрібно вивчити, щоб змінити це місце на роботу, яка б значно більше наблизила до того способу життя, про який ти мрієш.

Хочеться просто більше заробляти? Тоді візьми і підійди до менеджера чи директора і спитай, що тобі для цього треба зробити. Якщо адекватної відповіді не отримаєш, значить настав час роботу змінити.

Хочеш займатися творчістю? Особистий блог, YouTube, Instagram i Telegram чекають на тебе.

Основне – розкласти глобальну ціль на серію невеликих етапів/кроків, щоб бачити, як кожен з них наближає тебе до того, чого ти хочеш.

І тоді ти або починаєш діяти, або чесно признаєшся собі, що ніхто крім тебе самого не винен в тому, що твої мрії здійснюються у когось іншого.

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар