Люди, які нас змінюють

Люди, які нас змінюють

Під впливом обставин ми можемо змінювати місто де живемо, роботу, поведінку, хід думок, та багато всього. Але насправді, найбільше нас змінює не життя як таке, найбільше нас змінюють інші люди.

Це майже завжди випадкові знайомства і зустрічі. Це майже ніколи не піддається логічному осмисленню. І це саме той зв’язок, який неможливо порівняти з жодним іншим попереднім досвідом, але в той же час ти ясно відчуваєш, що це саме те, що тобі потрібно.

Вони змінюють нас через прийняття. Безумовне, повне прийняття тебе таким, яким ти є. Коли ти відчуваєш, що тебе сприймають без зайвих умов. Без потреби грати ролі, одягати маски, з усім тим набором суперечностей, недоліків і внутрішніх конфліктів, які живуть у кожному з нас. 

В хорошому настрої і поганому. З усмішкою і сльозами на очах. Це ті люди, з ким ти можеш бути собою справжнім. А це дорогого коштує.

Звичайно, таких людей у житті кожного з нас не може бути багато. Але суть не в кількості, а в якості, що і робить цей зв’язок особливо цінним. Ціннішим за воду посеред пустелі. Бо води у цьому світі куди більше, ніж тих, з ким хотілося б нею поділитися, коли навколо тебе сотні кілометрів піску.

А в основі всього лежить довіра і відкритість. Це змушує змінюватися і ставати кращою версією себе. Запускає процес переоцінки всього.

У кожного з нас повинні бути такі люди в житті. Не важливо, буде це друг чи подруга, але це буде той, хто не забуде тебе в моменти радості чи біди, чию невидиму присутність ти зможеш відчувати навіть у найскладніші часи. 

Та сама людина, з якою можна поговорити про все і навіть більше. З ким можна насолоджуватися навіть мовчанням. В моменти, коли мовчання цінніше за золото.

Бо змінює нас не життя. Змінюють нас люди, яких ми у нього впускаємо.

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар