Завести кота замість чоловіка

14 причин, чому варто завести вдома не чоловіка, а кота

Я вже писав про переваги рішення завести вдома кішку, а не жінку, і безумовно, цей пост врятував багато невинних чоловічих життів, відвернувши їх від прийняття рішень, результати яких могли бути абсолютно непередбачуваними.

Але все в світі потребує балансу, і настав час глянути на все під іншим кутом. Чоловіки теж не бувають ідеальними (крім мене, звичайно ж), і між ними і котами багато спільного – обидва види ліниві і волохаті, сплять з вами в одному ліжку, і залежать від їжі, яку ви їм приносите.

Але буває, що вибір між небритим двоногим і вусатим чотириногим – очевидний. Отож, шановні панянки, ось вам декілька вагомих причин, чому краще завести вдома кота, а не чоловіка!

1. Будь-який кіт вміє муркотіти, і з задоволенням це вміння демонструє.

2. Якщо кіт вночі хропить, його легко можна виштовхати з ліжка на коврик. Спробуй провернути аналогічний трюк з чоловіком, ага. 

3. Коти линяють як правило по сезонному принципу – навесні і восени. Чоловік може линяти 365 днів на рік, і при цьому вперто відмовлятися це визнавати.

4. Якщо кіт попався гулящий, його можна каструвати у ветеринара. І нічо тобі за то не буде. 

5. Кігті обидва види стрижуть неохоче. Особливо на задніх лапах. Але кота принаймні можна заставити це робити.

6. Якщо ти десь затрималася, чи прийшла додому пізно, кіт не буде видзвонювати тобі кожних 5 хвилин, і весь наступний день розпитувати, де ти була.

7. Кіт не має нічого проти, якщо твоя мама заїде на вихідні. Може хоч цілий місяць у вас тусити.

8. Кіт не п’є, не курить, і не зависає з друганами всю ніч в кальян-барі.

9. Тобі не прийдеться його ревнувати, коли він треться об ноги твоєї кращої подруги.

10. Коли кіт ліниво лежить розкинувши лапи на дивані, це дуже мило. Виникає бажання його погладити, а не кинути в нього чимось важким.

11. Якщо кіт раптом почне вважати, що весь світ крутиться навколо нього і тріпати тобі нерви, достатньо всього лише пригрозити йому тапком, або з допомогою швабри пояснити, що в житті все не так просто.

12. Коти набагато рідше влаштовують вдома бардак, не розкидують шкарпетки, і з роками все ж дорослішають.

13. Коти легше піддаються дресируванню, і вже з 3-5 разу розуміють, що їм треба зробити.

14. Перевага чоловіка в тому, що він вміє говорити. Але інколи це перевага відносна.

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар