Як робити роботу якісно

Просте правило хорошої роботи

Є одне просте правило стосовно роботи, яке потрібно засвоїти і вшити в свою практику на підсвідомому рівні. Потрібно працювати добре, незалежно від того, скільки тобі за це платять. Завжди в форматі “як для себе”.

Є люди, які роблять роботу на від@бись, з ремаркою “як платять так і роблю”. Але проблема в тому, що навіть якщо підняти такій люди оплату в рази, результати так і залишаться хреновими. Бо заплатити більше легко, а от звички міняються ой як повільно, і різко підняти якість результату – не вийде.

В результаті, на виході отримуємо таке саме гумно, просто за більші гроші. От і все. 

Професіонала високого класу, який добре робить свою роботу, видно за почерком. Навіть якщо мова йде про прості і дрібні завдання. Просто, на певному етапі, робити добре – вже стає звичкою. 

Так само як і для когось – звичка робити аби як. Але таких краще зразу гнати від себе поганою мітлою. Люди, які з тих чи інших мотивів роблять свою роботу ху@во, всеодно нічому не вчаться. Так собі оточення.

Мораль тут гранично проста: завжди треба робити свою роботу добре, незалежно від обставин. Бо обставини можуть змінитися в будь-який момент. А ти сам – вже ні.

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар