Ренесанс усього українського

Ренесанс .UA

Український інфопростір почав помітно змінюватися десь років зо пять тому. За цей час з’явилися і утвердилися цікаві медіапроекти, почав формуватися як явище україномовний YouTube, та й в цілому, створення контенту українською перестало сприйматися як ексцентричність, нон-конформізм чи фінансове самогубство, якщо говорити про аспекти монетизації.

Але впевнений, справжній ренесанс україномовних проектів нас очікує після завершення гарячої фази війни. І свідома відмова багатьох людей від російськомовного продукту і російської мови як такої, цьому неабияк сприятиме.

Все більше людей будуть експериментувати з платформами, все більше їх буде отримувати відповідні навики і досвід, і все більшим буде ставати потенціал розвитку медіа, блогів та інших проектів, повязаних зі створенням контенту, орієнтованих саме на україномовну аудиторію.

Причому, мова не лише про інфопростір України, а й про глобальний вимір в цілому. Бо українців багато у різних куточках планети.

А відновлення економіки та прихід західного бізнесу у нашу країну, стане чудовим паливом для найрізноманітніших ідей та ініціатив.

Російська мова поступово буде витіснятися з інфопростору на маргінез, і чим швидше, тим краще. «Какая разніца» повністю не зникне, але більшість таких персонажів позакриває пи#даки і буде штовхати свої спічі на кухні, з заштореними вікнами.

І такий варіант мене в принципі влаштовує.

Основне — позбутися бл@дської русні на українській землі. Чого усім нам і побажаємо.

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар