Завести кота замість жінки

15 причин, чому варто завести вдома кота, а не жінку

Якщо ти вже живеш окремо від батьків (сам, а не в квартирі з трьома студентами) і думаєш над тим, чи не прийняти б ще когось у свою скромну обитель, в тебе не так вже і багато варіантів. 

Ти або здаєшся під натиском соціуму, родичів і стереотипів, і заводиш дома жінку, або добре все обдумуєш, приймаєш мудре зважене рішення, і … заводиш вдома кота. Чи кішку, це вже не так важливо.

На це є 100500 вагомих причин, які (не на камеру) підтвердить кожен досвідчений чоловік, який встиг пожити і з жінкою, і з котом. І кому є що і з чим порівнювати. Ось як мінімум декілька з них.

1. Якщо в тебе вдома вже живе жінка, водити сюди інших жінок ти вже не зможеш. А от кіт ніколи не буде проти, якщо хтось з твоїх подруг загляне в гості.

2. Кіт вміє вислухати, і завжди погоджується з твоєю думкою.

3. Кіт – ідеально фотогенічна істота. Його не треба перефотографовувати по п’ятнадцять разів для поста в інсту.

4. З родичами твого кота ви ніколи навіть не будете знайомі.

5. Вночі кіт не стягує з тебе ковдру.

6. Кіт не займає ванну кімнату на півтори години.

7. Кіт байдужий до ресторанів і їсть, що дадуть. Навіть якщо зразу так не буде, то почекай три дні, і буде їсти, що дадуть.

8. Кіт ніколи не буде два тижні підряд діставати тебе нагадуванням про ті дверці на кухні, де відвалилася петля. Ви з котом прекрасно знаєте, що колись до цього все одно дійдуть руки. Просто зараз не на часі.  

9. Якщо ти завів вдома кішку, і в неї раптом з’явилися кошенята, їх завжди можна подарувати друзям чи роздати через OLX. З жінками так не вийде.

10. Будь-який кіт – твій бро. Але далеко не про кожну жінку можна сказати так само.

11. Вчені довели – життя з котом стабілізує нервову систему. Як впливає на нервову систему життя з жінкою, вчені теж знають. Але більшість з них вже жонаті, тому результати цих досліджень так ніхто ніколи і не опублікує.

12. Коту не важливо, з ким ти там переписуєшся в приваті. Він навіть не проти, якщо ти якось заночуєш не вдома. Головне, щоб в мисочці з кормом було повно і не забув налити води.

13. Кіт з розумінням поставиться до того, що на вільні гроші ти купив PlayStation 5 і новий телефон, а не злітав з ним на море. Він знає, що ти завжди приймаєш наймудріше з можливих рішень.

14. Коту по барабану на порядок в твоїй квартирі. Порядок – це для слабаків. Геній володарює над хаосом.

15. Коли в тебе болить голова з похмілля, кіт просто прийде, ляже поруч і буде муркотіти. Сон-їжа-погладити – десь так і виглядає ідеальний дзен. 

І твій кіт завжди готовий розділити цю гармонію духу з тобою.

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар