Книга «Про що думає дитина?» автора Таніт Кері

«Про що думає дитина?»: короткі відповіді на усі питання

Це практичний посібник з виховання дітей віком 2—7 років, що базується на сучасних досягненнях доказової клінічної психології. Тут детально розібрано більше 100 сценаріїв, які демонструють найпоширеніші повсякденні ситуації: напади гніву, відмови від сну, суперництво між братами і сестрами і ще багато-багато іншого.

Більше ста реальних прикладів ситуацій у взаємовідносинах батьки/діти/навколишній світ, розділено на три вікових категорії (2-3, 4-5, 6-7 років). Книга не просто демонструє алгоритми поведінки дітей та батьків, вона вчить реагувати адекватно і спокійно.

Мій відгук:

Якщо ви колись шукали інструкцію по тому як користуватися дітьми так, щоб добре було і вам і їм, то це воно. Книжка нагадує свого роду посібник, який можна відкривати на буд-якій сторінці, і знайти там щось корисне, а головне – доступне для практичного застосування.

Не зовсім мій формат, мені більше до вподоби заглиблення в тему. По дитячій психології я прочитав вже більше десятка книжок. Але не у всіх є час для такого хобі, та й не у всіх є в цьому потреба. Тому якщо ви хочете книжку все-в-одному (для віку 5-7 років), «Про що думає дитина» – буде хорошим вибором.

Цікавий і оригінальний сам формат подачі:
— приклад і аналіз того, що в певній ситуації думає дорослий;
— аналогічний приклад з погляду дитини;
— а потім чіткий алгоритм як варто діяти, в залежності від віку малюка.

Підхід і оформлення – Топ! 

З мінусів, напевне, тільки один – ціна. Наразі, це найдорожча з такого типу книжок, які мені приходилося купувати. Замовляв за 540 грн, і це я ще знайшов по хорошій знижці. Середня ціна в районі 600+ грн, подекуди доходить і до 700. 

Тому якщо ви все ж зважитеся придбати її в свою домашню бібліотечку, шукайте знижки, вони бувають регулярно. Наприклад, на сайті самого видавництва, ціна бувало опускалася і до 460 грн (правда, я на той час вже встиг купити).

І додаю декілька фото самих розворотів сторінок, щоб ви розуміли як книжка виглядає всередині:

Книга «Про що думає дитина?» фото 2
Книга «Про що думає дитина?» фото 2
Книга «Про що думає дитина?» фото 1

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар