Роман Стівена Кінга - "Аутсайдер", моя рецензія

Стівен Кінг – «Аутсайдер». Всесвіту краю немає…

У парку маленького містечка Флінт-Сіті знайдено труп жорстоко вбитого одинадцятирічного хлопчика. Усі докази, свідчення свідків вказують на одну людину – Террі Мейтленда. Тренер молодіжної бейсбольної команди, викладач англійської, чоловік та батько двох дочок – невже він був здатний на таке?

До того ж Террі має незаперечне алібі: на момент скоєння злочину він був в іншому місті. Але як могла одна й та сама людина опинитися в двох місцях одночасно? Або в місті з’явилося ЩОСЬ, здатне приймати обличчя будь-якої людини?

Детектив поліції Флінт-Сіті Ральф Андерсон та приватний детектив агентства «Що впало, те пропало» Холлі Гібні мають намір з’ясувати правду.

Мій відгук:

Цілком достойний детективний триллер з містичним ореолом. Фірмовий почерк у вигляді уваги до деталей і об’ємних, добре прописаних персонажів, залишає приємний післясмак. Перша половина книжки взагалі тримає в напрузі так, що триста сторінок пролітають непомітно. 

Хоча, якщо читаєш Кінга давно, починаєш зауважувати, що в нових книгах його стилістика дещо змінилася. Не стала кращою чи гіршою, просто стала іншою. Воно й не дивно, коли перший роман ти написав у 27 років, а зараз тобі 74.

В цілому, перед нами добротний містичний трилер, наповнений інтригами, твістами і тривожною атмосферою очікування і недобрих передчуттів. Хороша історія, яку варто прочитати.

Цитати:

«Гроші не лікують смуток, але дають людині можливість сумувати з відносним комфортом.»

«Не той сліпий, хто не бачить, а той, хто не бажає бачити.»

«Як не вмієш відпускати паскудне минуле, то помилки з’їдять тебе живцем.»

«По землі ходять чудовиська, чия найголовніша перевага полягає в тому, що розумні люди не вірять у їхнє існування.»

«Я вірю, що у кожній жменьці піску тут, внизу, заховані незчисленні світи, бо нескінченність працює у обидва боки.»

«Думка надає світу лише видимість порядку – для тих слабких духом, кого заспокоюють такі інсценування.»

«Через сни ми торкаємося незримого світу. Це особливий дар.»

Сподобалася стаття? Підписуйся на мій канал в Telegram.

Володимир Федоричак
В кожній дитині живе художник, музикант і поет. Найскладніше в тому, щоб до того часу, поки ти виростеш, від тебе не пішли всі троє.
Цікаве по темі:
Залишити коментар